ALIMA–BIS POSZERZA SIEĆ PARTNERÓW DS. OBROTU PROSZKAMI SPOŻYWCZYMI

ALIMA-BIS Sp. z o.o., uznany producent proszków mlecznych i serwatkowych, w związku z rozwojem oferty produktowej i szeroko zakrojoną ekspansją na rynki całego świata, aktywnie poszukuje do współpracy osób z wieloletnim doświadczeniem w handlu B2B, które odpowiadać będą za poszerzanie sieci zakupów i sprzedaży oferowanych przez ALIMA -BIS proszków spożywczych - mlecznych
i serwatkowych, na rynku polskim i europejskim.

Posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie spółka ALIMA-BIS specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości demineralizowanej serwatki w proszku i mieszanek mlecznych w proszku (w tym proszków funkcjonalnych dedykowanych do branży piekarniczo-cukierniczej) marki ALIMA MILK AND WHEY POWDERS.
Grupa posiada trzy zakłady przetwórcze, w których dzięki zaawansowanej technologii uzyskiwane są produkty o najwyższej jakości i bardzo dobrych parametrach żywieniowych. Certyfikaty jakościowe, takie jak IFS FOOD, KOSHER i HALAL, poświadczają najwyższą jakość i dostępność produktów ALIMA MILK AND WHEY POWDERS na rynkach całego świata.
Oferta produktowa ALIMA-BIS skierowana jest głównie do producentów wyrobów spożywczych, takich jak wyroby piekarnicze (ciasta, ciastka), słodycze, lody, czekolady, napoje mleczne, jogurty pitne, sosy i zupy w proszku.
Osoby lub podmioty gospodarcze zainteresowane współpracą oraz nawiązywaniem, rozwijaniem i utrzymywaniem relacji biznesowych z Klientami B2B na podległych rynkach, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
(+48) 882 815 976
(+48) 691 156 566
maja.gungor@alimabis.com.pl
https://wheypowder.com.pl/dolacz-do-nas/

Współpraca